Turnuva Hakkında


EOS Cup 2 Turnuvası  2018

Takım Oyuncu Sayısı : 5 Oyuncu
Turnuva Başlangıç Tarihi : Başvuru süreci devam ediyor

Turnuva Arenası

Sihirdar Vadisi

Karşılaşmalar

2 takım kalana kadar karşılaşmalar tek maç üzerinden oynanacak. Finale kalan son 2 takım birbirleriyle 5 kez karşılaşacak.

Eşleştirmeler

Final turları mücadelelerine kadar takım eşleştirmelerinde mümkün olduğunca takımlardaki oyuncuların mevcut lig durumlarını dikkate alarak ilk turlarda denk tutmaya çalışacağız. Final turlarına kadar kazanarak gelmeyi başarmış takımlar arasındaki eşleştirmeler için herhangi bir güç dengesine bakılmadan eşleştirme yapılacak.


Turnuva Düzenlenirken Hesap Değişikliği

Oyuncular karşılaşma tarihlerini beklerken bu süreçte bazı sebeplerden dolayı oyun içinde hesap sorunu yaşayanlar bu durumu turnuva yetkililerine belirtmeleri şartıyla turnuvaya yeni hesaplarıyla devam edebilirler. Turnuvaya dahil olacak Yeni hesaplar turnuva ödüllerinden sadece EOS e-Sport‘un vereceği para ve efsanevi kostüm ödüllerinden faydalanabilir.

Riot Games‘in vereceği ödüller için Turnuva öncesinde Riot Games Etkinlik Sayfasında EOS Cup Turnuva kayıt tarihi sonlanmadan kayıt işlemini tamamlamış olması gerekir. Yaşanacak herhangi bir soruna karşı birden fazla hesabınız varsa mevcut tüm hesaplarınızı turnuva öncesi kayıt edebilir ve ödül almaya hak kazanırsanız tüm ödüllerden faydalanabilirsiniz.

Takım Oluşumu

Turnuvaya katılacak takımlarda her ligden oyuncu bir arada olabilir.

Birden Fazla Takımda Yer Almak

Turnuvaya veda eden yada devam eden tüm takım oyuncuları aynı turnuvada başka bir takımda yer alamazlar. Turnuvaya katılan tüm oyuncuların haklarını ve turnuvadaki adaleti korumak adına her konuda olduğu gibi bu konuda da kontrollerimizi sıkı tutacağız.

Turnuva ile ilgili diğer bilgiler

Turnuva Kuralları için Tıkla > - Turnuva Ödülleri için Tıkla >